Sanatolia Band, gevormd door de docenten van Stichting Sanatolia, laat de stemmen van Anatolische vrouwen herleven…
Tijdens deze bijzondere avond neemt Sanatolia Band je mee op een muzikale reis door Anatolië, met liederen en volksmuziek die van generatie op generatie – van vrouw tot vrouw – zijn doorgegeven.
Elke melodie vertelt een verhaal: van wiegeliedjes en liefdesliederen tot klaagzangen en liederen van hoop en verzet.
Laat je raken door de kracht, kwetsbaarheid en schoonheid van deze muziek, recht uit het hart van Anatolië.
🎤 Muziek die verbindt. Verhalen die blijven.
ElisaK. Store is aanwezig voor stijlvolle en betaalbare accessoires.
Meer over Spotlight Festival
Spotlight Festival
Wereld van Vrouwen
5 september 2025
Theater De Vaillant
Vrouwen aan het roer. Vrouwen dansen, maken muziek, spelen toneel, organiseren en zorgen dat kinderen op muziekles gaan. Vrouwen zijn belangrijke cultuurdragers in onze wijken.
Hun verhalen verdienen een podium en dat laten we vanavond zien.
Natuurlijk ook voor mannen!
Laat je verrassen en verwonderen met optredens en workshops in alle zalen. Snoep Soep, shop bij de culturele Mini Markt en doe gerust mee!
Iedereen is welkom vanaf 18.00 uur. Klik hier voor het hele programma.