Bon Dia in de Jungle (première)

Bon Dia in de Jungle (première)

Festival De Betovering

Ga mee op avontuur met dokter Iza – de vrolijke dierenarts van Curaçao – in de gloednieuwe muzikale kindervoorstelling Bon Dia in de Jungle! Samen met haar praatgrage papegaai Zazu zorgt ze liefdevol voor wel honderd dieren, tot er op een dag een onbekende patiënt opduikt: Chico de aap met buikpijn… Maar op Curaçao wonen helemaal geen apen!

Wat volgt is een meeslepende zoektocht vol muziek, humor en verrassende ontmoetingen. Dokter Iza, Chico de aap en Zazu de papagaai gaan op zoek naar Chico’s thuis. Onderweg leren ze nieuwe vrienden kennen en trotseren ze spannende situaties met allerlei wilde dieren.

Bon Dia in de Jungle is het nieuwste muziektheaterprogramma van zangeres/songschrijver en theatermaker Izaline Calister en pianist/songschrijver/theatermaker Thijs Borsten. Met kleurrijke animaties, sprekende dieren en swingende kinderliedjes laten zij kinderen spelenderwijs kennismaken met thema’s als heimwee, vriendschap en het gevoel van je ergens thuis voelen – los van waar je vandaan komt. 

Na succesvolle voorstellingen als Bon dia, goeiemorgen en Liedjes zonder Grenzen (4+), is deze productie opnieuw een muzikale belevenis waarin culturen samenkomen en kinderen worden meegenomen in een verhaal vol herkenning en verwondering.

Vanaf 13.00 uur ben je welkom om mee te doen met verschillende creatieve workshops voor kids, ook is er schmink! Let op: Je koopt een kaartje voor de voorstelling, met dit kaartje kan je ook de workshops vóór de voorstelling bezoeken. Ook ouders kopen een kaartje!

Izaline Calister – zang,spel, composities
Thijs Borsten - piano, gitaar, spel, composities
Lidrick Solognier – percussie, spel
Victor Modderkolk –grafische vormgeving, prenten
Hannah Wantenaar- animaties
Danique van der Mik- decor/kostuums
Kiki Jaski – script en regie

Bon dia in de jungle wordt ontwikkeld door Stichting Parea/Stroom Management in co-productie met Theater De Vaillant en Festival De Betovering.

Bon Dia in de Jungle (première)

Festival De Betovering

Tijd
15:00 uur
Datum
maandag 20 oktober
Locatie
Rode Zaal
Ticket met Ooievaarspas
€ 4,25
Ticket
€ 8,50